Kufje Maxell MXH-Bluetooth 1000 White

Shëno vlerësimin tënd

Kufje Maxell MXH-Bluetooth 1000 White

Kufje Maxell MXH-Bluetooth 1000 White

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

ALB0597

5 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Maxell MXH-Bluetooth 1000 White

Kufje slim me mikrofon.

Audio shume e qarte dhe e paster.

Wireless dhe Bluetooth V2.

Biseda komode pa fije bezdisese.

Bateri deri ne 10 ore bisede.

Panel me prekje (touch panel) per kontrollin e muzikes.

Karikim me fishe Jack 3.5.

Ngjyra e bardhe.

  • Specifikimet
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Lidhja e Kufjes: Wireless/Bluetooth
  • Perdorimi i Kufjes: Per Muzike/PC