Kufje Maxell PLAY 4 ngjyra

Shëno vlerësimin tënd

Kufje Maxell PLAY 4 ngjyra

Kufje Maxell PLAY 4 ngjyra

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

3 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Seria e kufjeve fantastike Maxell Play, dizajn unik dhe cilesi per te degjuar muzike dhe per te folur nepermjet mikrofonit. 

Lidhen nepermjet fishes jack 3.5 mm.

Ngjyrat e disponueshme: E zeze, e bardhe, blu dhe portokalli.

Specifikat: 

Fishe jack 3.5mm 
Gjatesia e kabllit: 1.2m
Me Mikrofon
Permasat: 24 x 20 x 8.5 cm
Pesha: 250 gram

  • Specifikimet
  • Marka: Maxell
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Funksioni i Kufjes: Me mikrofon
  • Lidhja e Kufjes: Fishe Jack 3.5mm