Laptop HP EliteBook 8470P 14"

Shëno vlerësimin tënd

Laptop HP EliteBook 8470P 14"

Laptop HP EliteBook 8470P 14"

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi
 • Produkt i Perdorur

CR0073

44 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Ekran 14 LED-backlit HD anti-glare Display (1366 x 768)
Procesor Intel Core i5-3320M (2.60GHz, 3MB L3 cache, 2 cores)
RAM 4GB 1600MHz DDR3
Hard Disk 320GB 7200rpm
DVD+/-RW SuperMulti DL Drive
Sistem Operativ Windows 7
Permasat: 33.8 x 23.1 x 3.4 cm
Pesha: 2.2 kg
(NUK ka te perfshire sistemin e sigurise me shenjen e gishtit)
Kamera web e integruar se bashku me mikrofon

    

LAPTOPI  ËSHTË I PËRDORUR, I ËSHTË BËRË GJITHË SHËRBIMI DHE FORMATIMI.

 • Specifikimet
 • Marka: HP
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Produkt i perdorur: Produkt i Perdorur
 • Sistemi Operativ: Windows
 • Karta Grafike: Karte Grafike E integruar
 • Tipi i Kartes Grafike: Tipi i Kartes Grafike Intel
 • Driver Optik (CD-ROM): Driver Optik CD-ROM
 • Tipi i Procesorit: Intel
 • CPU Procesor: Core i5
 • RAM: 4GB
 • ROM: 320GB
 • Madhesia e Ekranit: 14"
 • Formati: 16:9