Laptop HP ProBook 450 G2 i3

Shëno vlerësimin tënd

Laptop HP ProBook 450 G2 i3

Laptop HP ProBook 450 G2 i3

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

IT0320

87 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Laptop HP ProBook 450 G2 i3

Procesori: Intel Core i3-5010U (2.1GHz, 3MB)
Ekrani: 15.6" rezolucion 1366 x 768 pixels HD
RAM: 8 GB DDR3 1600MHz
HDD: 1 TB SATA 5400 rpm
Disk Optik: DVD+/-RW SUPERMULTI
Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth
Karta grafike: AMD Radeon R5 1GB M255
Ngjyra: E zeze
Sistemi Operativ: Free Dos

 • Specifikimet
 • Marka: HP
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Sistemi Operativ: FreeDOS
 • Tipi i Kartes Grafike: Tipi i Kartes Grafike AMD
 • Driver Optik (CD-ROM): Driver Optik DVD-ROM
 • Tipi i Procesorit: Intel
 • CPU Procesor: Core i3
 • RAM: 8GB
 • ROM: 1TB
 • Madhesia e Ekranit: 15.6"