Laptop Lenovo IdeaPad 100 15.6" + Cante Dhurate

Shëno vlerësimin tënd

Laptop Lenovo IdeaPad 100 15.6" + Cante Dhurate

Laptop Lenovo IdeaPad 100 15.6" + Cante Dhurate

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

SAL0028

33 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Laptop me ekran 15.6" HD (1366 x 768 pixels)
+ Cante Dhurate!
Grafike e Integruar Intel® HD
Procesor Intel® Pentium® N3060
Sistem Operativ Windows 10
RAM 4GB DDR3
Memorje e brendshme 500GB HDD 5400 rrotullime per minute
Opsione te tjera:
- Kamera Web 0.3MP bashke me Mikrofon te integruar
- Bluetooth® 4.0
- WiFi 802.11 a/c
- Boks me Audio Dolby™
Portat:
1 x USB 3.0
1 x USB 2.0
3.5 mm Audio Jack
1 x HDMI™
1 x RJ45 Ethernet
1 x Lexues Kartash
Bateria zgjat deri 3 ore rrjesht video
Permasat: 378 mm x 265 mm x 22.6 mm
Pesha: 2.2 kg

  • Specifikimet
  • Marka: Lenovo
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi