Mini Wireless N USB Adapter WN722N TP Link

Shëno vlerësimin tënd

Mini Wireless N USB Adapter WN722N TP Link

Mini Wireless N USB Adapter WN722N TP Link

  • Garanci ne cilesi

Add to wishlist

Mini Wireless N USB Adapter WN722N TP Link Shiko te zmadhuar

EP0047

2 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mini Wireless N USB Adapter WN722N TP Link 

Shpejtesia Excellente e wirelessit shkon deri në 150Mbps N sjell përvojën më të mirë për video streaming apo thirrjeve të internetit 

Ofron dy metodat e veprimit: Infrastruktura dhe Ad-hoc 

Eshte mjaft e lehte per sigurine e tij mjafton te shtypni nje buton WPS 

Suportohet nga Windows 2000 

Seamlessly në përputhje me pajisje 802.11b/g/n

Ka stil USB për vendosje fleksibël 

Permasat e tij jane 3.4 x 0.9 x 0.4 in (86.5 x 24 x 10 mm)

  • Specifikimet
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Shpejtesia Wireless: Shpejtesia Wireless: 150 Mbps
  • Standarti Wireless: Wireless N