Mouse USB Omega Grey Diamond

Shëno vlerësimin tënd

Mouse USB Omega Grey Diamond

Mouse USB Omega Grey Diamond

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

ALB0659

790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mouse USB Omega Grey Diamond

Mous optik me 1200 dpi sensoret e levizjes

I pershtatshem per Windows dhe Mac

Kabull 1.6 metra

Lidhja me fishe USB

Drite LED ngjyre blu.

Instalohet automatikisht.

  • Specifikimet
  • Marka: Omega
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Lidhja e Mousit: USB
  • DPI: 1200