Mini Wireless N USB Adapter WN723N TP Link

Shëno vlerësimin tënd

Mini Wireless N USB Adapter WN723N TP Link

Mini Wireless N USB Adapter WN723N TP Link

EP0049

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Mini Wireless N USB Adapter WN723N TP Link 

Shpejtësia e wirelessit shkon deri në 150Mbps N sjell përvojën më të mirë për video streaming apo thirrjeve të internetit 

Eshte mjaft e thjesht per te siguruar wirelessin tuaj mjafton te shtypni butonin WPS 

Mbështet nga Windows 8/7 / Vista / XP 

Permasat e saj jane 1.4 × 0.7 × 0.3in. (36.8 × 17 × 8.4mm) 

Lloji i antenes eshte On-Board 

Frekuencat e saj jane 2.400-2.4835GHz