Swich Desktop SF1008D TP Link

Shëno vlerësimin tënd

Swich Desktop SF1008D TP Link

Swich Desktop SF1008D TP Link

EP0043

2 390 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Swich Desktop SF1008D TP Link 

Shpejtesia e wirelessit eshte deri ne 10/100 Mbps e cila perputhet me Auto MDI / MDIX 

Ne te do te gjeni 8 porta RJ45

Teknologji e gjelbër Ethernet kursen energji deri në 60% 

Ka kontrollin e rrjedhjes IEEE 802.3x ofron të besueshëm transferimin e të dhënave 

Materiali i saj eshte plastik, ka dizajn desktopi

Permasat jane 5.3*3.1*0.9 in. (134.5*79*22.5mm)