Switch LB-Link me 8 porta

Shëno vlerësimin tënd

Switch LB-Link me 8 porta

Switch LB-Link me 8 porta

Add to wishlist

Switch LB-Link me 8 porta Shiko te zmadhuar

EP0228

4 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Switch LB-Link me 8 porta

Switch i pajisur me 8 porta 10/100/1000 Mbps.

I pershtatshme per biznese dhe kompani qe kane shume user.

Funksion Auto-MDI/MDIX.

Teknologji inovative qe ju kursen deri ne 75% te energjise.