Bokse me subwoofer iNTEX IT‐2625

Shëno vlerësimin tënd

Bokse me subwoofer iNTEX IT‐2625

Bokse me subwoofer iNTEX IT‐2625

Add to wishlist

Bokse me subwoofer iNTEX IT‐2625 Shiko te zmadhuar

EA0104

9 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse me subwoofer iNTEX IT‐2625

Subwoof V.D.O. USB/SD/FM.

Me nje cilesi audio shume te larte.

MP5 Audio.

Video Decoder.

Suporton formatet video: RMVB, AVI, RM, DAT, VOB.

Suporton formatet audio: MP3, WMA.

Shume te mira per kompiuter, Audio Sistems, MP3- MP4, DVD/CD palyers

Amplifier deri ne 2625W.

45-80 db.

Frekuenca 200Hz-20kHz.

Bass +/-15db.

Pesha 5.5Kg

Fuqia e daljes 10 W + 5 W * 2.

Produkt origjinal.