Kufje Maxell MXH-Bluetooth 1000 Black

Shëno vlerësimin tënd

Kufje Maxell MXH-Bluetooth 1000 Black

Kufje Maxell MXH-Bluetooth 1000 Black

ALB0596

5 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Maxell MXH-Bluetooth 1000 Black

Kufje slim me mikrofon.

Audio shume e qarte dhe e paster.

Wireless dhe Bluetooth V2.

Biseda komode pa fije bezdisese.

Bateri deri ne 10 ore bisede.

Panel me prekje (touch panel) per kontrollin e muzikes.

Karikim me fishe Jack 3.5.

Ngjyra e zeze.