Kufje Speedlink Thebe SL-8727

Shëno vlerësimin tënd

Kufje Speedlink Thebe SL-8727

Kufje Speedlink Thebe SL-8727

ALB0595

1 890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Kufje Speedlink Thebe SL-8727

Dizajn i ideuar per biseda online.

Te pajisura me mikrofon dhe kontroll volumi tek fisha.

Mikrofon i ndjeshem dhe i rregullueshem.

Jasteke te bute qe izolojne zhurmat e jashtme maksimalisht.

Lidhje me fishe jack 3.5mm.

Gjatesia e kordonit 2 metra.

Frekuenca: 20Hz-20K Hz