Web Camera Genius 2020 me mikrofon

Shëno vlerësimin tënd

Web Camera Genius 2020 me mikrofon

Web Camera Genius 2020 me mikrofon

IT0102

2 590 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Web Camera Genius 2020 me mikrofon

Web Camera HD

Fokus automatik

Rezolucion foto 2MP

Rezolucion video VGA

Format: MJPEG / WMV

Instalohet menjehere.

Mikrofon i brendshem.

I pershtatshem per te gjitha sistemet e operimit.

Lidhje USB 2.0