Printer Canon 3ne1 Printer/Fotokopje/Skaner PIXMA MG2450

Shëno vlerësimin tënd

Printer Canon 3ne1 Printer/Fotokopje/Skaner PIXMA MG2450

Printer Canon 3ne1 Printer/Fotokopje/Skaner PIXMA MG2450

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

IT0256

7 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Pinter me ngjyra dhe bardh e zi.

Kryen te gjitha funksionet: Printim, kopjim dhe skanim

Pritime me cilesi te larte deri ne 4800 dpi
Perdor softwarin My Image Garden per prtime dhe skanime te vancuara
Printime smart nepermjet webit
Pesha 3.5 Kg
Permsat 30.6 x 42.6 x 14.5 cm

 • Specifikimet
 • Marka: Canon
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Funksioni i Printerit: 3 ne 1
 • Ngjyrat e Printerit: Me ngjyra
 • Lidhja e Printerit: USB
 • Printime Per Minute: Nga 11 deri 20 PPM
 • Lloji i Printimit: Me boje