InkCard CL-511

Shëno vlerësimin tënd

InkCard CL-511

InkCard CL-511

Add to wishlist

InkCard CL-511 Shiko te zmadhuar

LS0032

3 440 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

InkCard CL-511

Colour Ink Cartridge

(cartridge per MP240, MP250,MP260, MX320)

Produkt origjinal