InkCard CLI-36

Shëno vlerësimin tënd

InkCard CLI-36

InkCard CLI-36

Add to wishlist

InkCard CLI-36 Shiko te zmadhuar

LS0034

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

InkCard CLI-36

Colour ink cartridge IJ-CRG CLI-36 COLOUR iP100

Produkt origjinal