InkCard CLI8M

Shëno vlerësimin tënd

InkCard CLI8M

InkCard CLI8M

Add to wishlist

InkCard CLI8M Shiko te zmadhuar

LS0027

2 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

InkCard CLI8M

Colour Ink Cartridge-Tank CLI-8M

Produkt origjinal