Toner Canon CEXV5

Shëno vlerësimin tënd

Toner Canon CEXV5

Toner Canon CEXV5

Add to wishlist

Toner Canon CEXV5 Shiko te zmadhuar

LS0046

7 000 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Toner Canon CEXV5

Toner (boje) origjinale per modelet e te fotokopjeve Canon : IR 1600, 2000, 1610F , 2010F , 1610FL , 2010

Kutia permban nje set me dy tonera X 7850 faqe , nr total 15700 faqe seti

Produkt origjinal