TonerCard CLBP 716 C

Shëno vlerësimin tënd

TonerCard CLBP 716 C

TonerCard CLBP 716 C

Add to wishlist

TonerCard CLBP 716 C Shiko te zmadhuar

LS0017

9 840 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

TonerCard CLBP 716 C

Toner Cartridge per LBP5050, LBP5050n

1500 faqe

Produkt origjinal