TonerCard CRG703

Shëno vlerësimin tënd

TonerCard CRG703

TonerCard CRG703

Add to wishlist

TonerCard CRG703 Shiko te zmadhuar

LS0010

9 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

TonerCard CRG703

CARTRIDGE 703

Toner Cartridge per LBP-2900/LBP-3000

(2000 faqe, 5%)

Produkt origjinal