Printer Canon Pixma iP7250 per Fotografi dhe CD

Shëno vlerësimin tënd

Printer Canon Pixma iP7250 per Fotografi dhe CD

Printer Canon Pixma iP7250 per Fotografi dhe CD

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

ALB0224

14 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Printer Canon IP7250 per Fotografi dhe CD/DVD

Printer me performance te larte, me 5 bojera individuale, lidhje Wireless dhe printim driekt nga Telefoni. Me permasa te vogla dhe ndarje per te vendosur flete dhe per te printuar Disqe.

5 bojerat e ndara mundesojne qe te ndryshoni vetem ate boje qe ka mbaruar.
Seti i bojerave kushton 1990 Leke
Printime shume cilesore ne fotografi dhe disqe
Rezolucioni deri ne 9600dpi
Printon ne format A4, A5, B5, leter normale dhe permasat 20x25cm, 13x18cm, 10x15cm
Shpejtesia e printimit te fotos afersisht 21 sekonda

Permasat: 12.8 x 45.1 x 36.8 cm

Pesha: 6.6kg

 • Specifikimet
 • Marka: Canon
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Funksioni i Printerit: Printer
 • Ngjyrat e Printerit: Me ngjyra
 • Lidhja e Printerit: Wireless
 • Printime Per Minute: Nga 11 deri 20 PPM
 • Lloji i Printimit: Me boje