Router D-Link 1900Mbps DIR-879 EXO Wi-Fi

Shëno vlerësimin tënd

Router D-Link 1900Mbps DIR-879 EXO Wi-Fi

Router D-Link 1900Mbps DIR-879 EXO Wi-Fi

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0410

19 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Router D-Link 1900Mbps DIR-879 EXO Wi-Fi

Nje Router sherben per te shperndare internetin, me kabell ose Wireless.

Ky router ka transferim ne dhenash deri ne 1900Mbps.
1 porte WAN 10/100/1000 Gigabit
4 porta LAN 10/100/1000 Gigabit
4 antena te levizshme te teknlogjise se fundit te cilat mundesojn mbulim total te shtepise suaj
Me 2 frekuenca 2.4GHz dhe 5GHz per shpejtes me te larte ne cdo pajisje
Procesori Dual-Core e ben routerin me te fuqishem per shpejtesi interneti me te larte

Permasat: 20 x 24.1 x 8.9 cm

D-link

D-link D-link D-link

  • Specifikimet
  • Marka: D-Link
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Shpejtesia Maksimale: 1900Mbps
  • Portat WAN: 1 porte
  • Portat LAN: 4 Porta
  • Antena: 4 Antena