Set i Kompletuar Acer Veriton + Monitor 17"

Shëno vlerësimin tënd

Set i Kompletuar Acer Veriton + Monitor 17"

Set i Kompletuar Acer Veriton + Monitor 17"

 • 6 muaj garanci
 • Garanci ne cilesi
 • Produkt i Perdorur

Add to wishlist

Desktop DELL OptiPlex 760 SFF + Monitor Dell 19" Shiko te zmadhuar

CR0059

19 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Desktop Acer Veriton M421G + Monitor Acer 17" + Tastier + Mouse

Modeli: Desktop Acer Veriton M421G

Monitori: Acer 17"

Tastier dhe mouse me fishe te perfshira ne set. 

Procesor AMD Dual Core 3.0GHZ

2GB DDR3 SDRAM system memory

250GB SATA hard drive (7200 rpm)

CD-ROM

Karte Grafike e integruar Intel HD Graphics

Desktopi eshte i perdorur, gjithe seria eshte mare nga nderimi i gjithe kompiuterave te nje kompanie gjermane,

prandaj ne ofrojme 6 muaj garanci.

 • Specifikimet
 • Marka: Acer
 • Garancia: 6 muaj
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Produkt i perdorur: Produkt i Perdorur
 • Sistemi Operativ: Windows
 • Karta Grafike: Karte Grafike E integruar
 • Tipi i Kartes Grafike: Tipi i Kartes Grafike Intel
 • Driver Optik (CD-ROM): Driver Optik CD-ROM
 • Desktopi: Set i Kompletuar
 • Tipi i Procesorit: AMD
 • CPU Procesor: Dual-Core
 • RAM: 4GB
 • ROM: 250GB
 • Madhesia e Ekranit: 17"
 • Formati: 1:1