Set i Kompletuar DELL OptiPlex 755 + Monitor Dell 17" + Tastier + Mouse

Shëno vlerësimin tënd

Set i Kompletuar DELL OptiPlex 755 + Monitor Dell 17" + Tastier + Mouse

Set i Kompletuar DELL OptiPlex 755 + Monitor Dell 17" + Tastier + Mouse

 • 6 muaj garanci
 • Garanci ne cilesi
 • Produkt i Perdorur

CR0054

17 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Desktop DELL OptiPlex 755 + Monitor Dell 17" + Tastier + Mouse

Modeli: Desktop OptiPlex

Monitori: Dell 1708 17".

Tastier dhe mouse me fishe te perfshira ne set. 

Procesor Intel Core 2 Duo 2.3 GHz

2GB DDR3 SDRAM system memory

80GB SATA hard drive (7200 rpm)

DVD-RW

Porta USB: 2 para dhe 6 mbrapa + display port

Intel Graphics Media Accelerator 3100 

Desktopi eshte i perdorur, gjithe seria eshte mare nga nderimi i gjithe kompiuterave te nje kompanie gjermane,

prandaj ne ofrojme 6 muaj garanci.

 • Specifikimet
 • Marka: Dell
 • Garancia: 6 muaj
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Produkt i perdorur: Produkt i Perdorur
 • Sistemi Operativ: Windows
 • Karta Grafike: Karte Grafike E integruar
 • Tipi i Kartes Grafike: Tipi i Kartes Grafike Intel
 • Driver Optik (CD-ROM): Driver Optik CD-ROM
 • Monitori permasa: Permasa e ekranit 19"
 • Desktopi: Set i Kompletuar
 • Tipi i Procesorit: Intel
 • CPU Procesor: Core 2 Duo
 • RAM: 2GB
 • ROM: 80GB
 • Madhesia e Ekranit: 17"
 • Formati: 1:1