Set i Kompletuar HP Desktop dc7700 + Monitor 17"

Shëno vlerësimin tënd

Set i Kompletuar HP Desktop dc7700 + Monitor 17"

Set i Kompletuar HP Desktop dc7700 + Monitor 17"

 • 6 muaj garanci
 • Garanci ne cilesi
 • Produkt i Perdorur

CR0053

16 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Set i kompletuar HP Desktop + Monitor + Tastier + Mouse + Fisha

Desktop HP dc7700

Ekran HP 17" model L17006

Procesor Intel Core 2 Duo E6400 2.13GHz

Memorja 80GB

RAM 2GB

Karta Grafike Intel HD Graphics e integruar

Gjithashtu ne set perfshihet Tastier, Mouse dhe fishat lidhese.

Desktopi eshte i perdorur, gjithe seria eshte mare nga nderimi i gjithe kompiuterave te nje kompanie gjermane,

prandaj ne ofrojme 6 muaj garanci.

 • Specifikimet
 • Marka: HP
 • Garancia: 6 muaj
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Produkt i perdorur: Produkt i Perdorur
 • Sistemi Operativ: Windows
 • Karta Grafike: Karte Grafike E integruar
 • Tipi i Kartes Grafike: Tipi i Kartes Grafike Intel
 • Driver Optik (CD-ROM): Driver Optik CD-ROM
 • Desktopi: Set i Kompletuar
 • Tipi i Procesorit: Intel
 • CPU Procesor: Core 2 Duo
 • RAM: 2GB
 • ROM: 80GB
 • Madhesia e Ekranit: 17"
 • Formati: 1:1