Set i Kompletuar Lenovo Desktop + Monitor 17"

Shëno vlerësimin tënd

Set i Kompletuar Lenovo Desktop + Monitor 17"

Set i Kompletuar Lenovo Desktop + Monitor 17"

 • 6 muaj garanci
 • Garanci ne cilesi
 • Produkt i Perdorur

Add to wishlist

Set Desktop dhe Monitor 19" Lenovo Shiko te zmadhuar

CR0056

18 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Set i kompletuar Lenovo

Desktop + Monitor + Tastier & Mouse + Fishat lidhese

Monitor 17" Katror

Desktopi HDD 160GB

2GB RAM DDR3

Procesor Core 2 Duo E6400 2.13GHz

Karta grafike Intel HD Graphics e integruar

Desktopi eshte i perdorur, gjithe seria eshte mare nga nderimi i gjithe kompiuterave te nje kompanie gjermane,

prandaj ne ofrojme 6 muaj garanci.

 • Specifikimet
 • Marka: Lenovo
 • Garancia: 6 muaj
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Produkt i perdorur: Produkt i Perdorur
 • Sistemi Operativ: Windows
 • Karta Grafike: Karte Grafike E integruar
 • Tipi i Kartes Grafike: Tipi i Kartes Grafike Intel
 • Driver Optik (CD-ROM): Driver Optik CD-ROM
 • Desktopi: Set i Kompletuar
 • Tipi i Procesorit: Intel
 • CPU Procesor: Core 2 Duo
 • RAM: 2GB
 • ROM: 160GB
 • Madhesia e Ekranit: 17"