Set Tower DELL OptiPlex 760 + Monitor Dell 19" + Tastier & Mouse

Shëno vlerësimin tënd

Set Tower DELL OptiPlex 760 + Monitor Dell 19" + Tastier & Mouse

Set Tower DELL OptiPlex 760 + Monitor Dell 19" + Tastier & Mouse

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi
  • Produkt i Perdorur

CR0085

19 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Set i kompletuar Dell Tower + Monitor + Tastier + Mouse + Fisha lidhese

Desktopi:

Modeli: Tower Dell Optiplex 760 (formati Tower eshte formati me i madh i njesise qendrore ne menyre qe mund te shtoni pajisje te tjera bbrenda njesise)

Intel® Core™2 Duo Processor 
RAM 2GB DDR2
Memorja HDD 160GB

Sistem Operativ Windows 7
Karta Grafike Intel HD Graphics 256MB
Karte zeri: Intel HD audio Controller
Driver Optik Lexues DVD-R

Seti i duhur per zyren apo shtepine tuaj. Parametra te mjaftueshme per te kryer veprimtarite kryesore te perditshme, lundrim ne internet apo perdorimi i programeve Microsoft.

Monitori:

Madhesia 19" polsh, formati 1:1 katror

Modeli DELL

Tastiere dhe Mouse origjinal

Porta USB: 2 para dhe 6 mbrapa 

Te perfshira ne paketim dhe fishat lidhese (2 fisha korrenti, 1 fishe VGA)

     

SETI  ËSHTË I PËRDORUR, I ËSHTË BËRË GJITHË SHËRBIMI DHE FORMATIMI.

  • Specifikimet
  • Marka: Dell
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Produkt i perdorur: Produkt i Perdorur