Tablet-Laptop Lenovo 10.1" IdeaPad WiFi

Shëno vlerësimin tënd

Tablet-Laptop Lenovo 10.1" IdeaPad WiFi

Tablet-Laptop Lenovo 10.1" IdeaPad WiFi

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

IT0333

44 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tablet Lenovo 10.1" IdeaPad WiFi + Tastiere

Tablet + Tastiere e cila mund te perdoret fare mire si nje laptop

Modeli Miix 300 80NR004MRI
Ekran 10.1" me rezolucion 1280x800 pixels. Teknologjia IPS
Procesori Intel Atom Quad Core Z3735F,2MB cache, 1.33GHz shpejtesi
Memorja e brendshme 64GB
RAM 2GB
Kamerat 5MP dhe 2MP
Porte per karikim Micro USB, porte Micro HDMI, porte Micro SD
Tastiere e perfshire ne cmim e cila ju lejon ta ktheni tabletin ne mini laptop
Sistem Operativ Windows 10 Home

Bateri Li-Polymer 2 celula

Ngjyra e zeze

 • Specifikimet
 • Marka: Lenovo
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Permasa e Ekranit (inch): Permasa e Ekranit 10" (inch)
 • Rezolucioni: Rezolucioni 1280x800
 • Sistemi Operativ: Windows
 • Karta SIM: WiFi
 • Kapaciteti: 64 GB
 • RAM: RAM 2 GB
 • Procesori CPU: Procesori CPU: Quad Core
 • Shpejtesia e Procesorit: Shpejtesia e Procesorit: 1.3GHz
 • Kamera Kryesore: Kamera Kryesore: 5 MP
 • Kamera Ballore: Kamera Selfie: 2 MP