Tastiere dhe Mouse Wireless Omega OKM070

Shëno vlerësimin tënd

Tastiere dhe Mouse Wireless Omega OKM070

Tastiere dhe Mouse Wireless Omega OKM070

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0393

2 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Tastiere dhe Mouse Omega OKM070

Nje set funksional dhe i kompletuar.

Tastiere dhe mouse me lidhje wireless.

Praktike dhe komode ne perdorim.

Mouse optik 1200dbi.

Tasstiera e holle ne funksion te hapsires tuaj.

  • Specifikimet
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje Wireless