USB 2ne1 16GB Android Pendrive Platinet 2.0

Shëno vlerësimin tënd

USB 2ne1 16GB Android Pendrive Platinet 2.0

USB 2ne1 16GB Android Pendrive Platinet 2.0

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

1 290 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

USB me memorje  16GB

Mund te perdoret per PC dhe njekohsisht per pajisje Andorid si Telefona ose Tableta

Dalje USB dhe dalje micro USB

USB 2.0

  • Specifikimet
  • Marka: Platinet
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Kapaciteti i USB-se: 16GB
  • Tipi i USB-se: USB + Micro USB