Adaptor Netis Wireless N USB 600Mbps

Shëno vlerësimin tënd

Adaptor Netis Wireless N USB 600Mbps

Adaptor Netis Wireless N USB 600Mbps

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

EA0239

4 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Adaptor Netis Wireless N USB 2.0 6000Mbps

Nje adaptor Wireless me USB sherben per te marre sinjal interneti wireless ne nje kompiuter i cili nuk e ka te perfshire kete opsion, ose edhe per te rritur rrezen e kapjes se sinjalit wireless.

Mundeson shpejtes transferimi 2.4GHz 300Mbps ose 5GHz duke ofruar performance me te larte per lojrat online, videot HD apo telefonatat onlien VoIP
Porte USB 2.0
2 antena nga 5dBi per sinjal me te forte
Paketimi permban:
1 adaptor
1 pershatetes USB
1 CD per instalim
1 Guide per instalim

Permasat: 9.25 x 2.7 x 1.5 cm

  • Specifikimet
  • Marka: Netis
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Shpejtesia Maksimale: 600Mbps
  • Antena: 2 x 5dBi