Adaptor PRO DUO Platinet micro SDHC

4787

790 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Adaptor PRO DUO Platinet micro SDHC

Ju mund te vendosni njekohesisht 2 karta micro tek ky adaptor.

Per karta micro SD dhe micro SDHC.

Shume praktik ne perdorim.

Suporton karta deri ne 16 GB.

Produkt origjinal Platinet.

Marka Platinet
Garancia 1 vit
Kapaciteti 16 GB
Klasi i Shpejtesise Klas 2 (2 MB/s)
Lloji i kartes Karte Micro SD + Adaptor

Më shumë informacion

Adaptor PRO DUO Platinet micro SDHC

Ju mund te vendosni njekohesisht 2 karta micro tek ky adaptor.

Per karta micro SD dhe micro SDHC.

Shume praktik ne perdorim.

Suporton karta deri ne 16 GB.

Produkt origjinal Platinet.

Fleta e të dhënave

Marka Platinet
Garancia 1 vit
Kapaciteti 16 GB
Klasi i Shpejtesise Klas 2 (2 MB/s)
Lloji i kartes Karte Micro SD + Adaptor

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: