Adaptor Wireless LB-LINK USB 300Mbps

  • 6 muaj garanci

3336

3 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Wireless N USB Lan Adapter WN8500 LB-LINK 

Lidhja e tij behet me adapterin 64/128-bit PCI USB

Shpejtesia e Wirelessit shkon deri ne 300Mbps, ideale për bazë rreshqitese ne internet 

Eshte mjaft e lehte të lidheni me rrjetin, për të shfletuar ne internet 

Lloji i antenes eshte ndares Omni (PR-SMA) 

Modeli i antenes eshte LB-LINK WN8500

Permasat e tij jane  23.5*12.8*0.5 cm

  • Specifikimet
  • Marka: LB-Link
  • Garancia: 6 muaj
  • Shpejtesia Wireless: Shpejtesi Wireless: 300 Mbps
  • Standarti Wireless: Wireless N
  • Shpejtesia Maksimale: 300Mbps
  • Antena: 2 x 5dBi