Adaptor Wireless N Nano 150Mbps Netis

Shëno vlerësimin tënd

Adaptor Wireless N Nano 150Mbps Netis

Adaptor Wireless N Nano 150Mbps Netis

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

EA0240

1 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Netis Wireless N Nano Adapter eshte krijuar per te lidhur nje Kompjuter ose Laptop me internet Wireless

Transferim te dhenash deri ne 150Mbps
- Instalohet lehtesisht dhe konfigurohet nepermjet CD-se

  • Specifikimet
  • Marka: Netis
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi