Akses Point Intellinet 150Mbps Wireless T1R

  • 6 muaj garanci

FS0590

6 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Router Intellinet N150 Wireless T1R

Router me permasa te vogla, ideal per perdorim shtepiak.

1 porte RJ45.

Wireless N

Shpejtesi 150 Mbps.

 10/100 

  • Specifikimet
  • Marka: Intellinet
  • Garancia: 6 muaj
  • Tipi i Lidhjes : Tipi i lidhjes: Ethernet
  • Shpejtesia Wireless: Shpejtesia Wireless: 150 Mbps
  • Shpejtesia e LAN: Shpejtesia e LAN: 10/100
  • Shpejtesia Maksimale: 150Mbps
  • Portat WAN: 1 porte
  • Antena: 1 x 5dBi