Bokse Genius 2.0 Wood SP-HF500A

  • 1 vit garanci

6214

5 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Genius 2.0 Wood SP-HF500A

2 Bokse.

Fuqia totale: 14 W

Dizajn retro me kase druri.

Cilesi shume e larte zeri.

Lidhje me fishe jack 3.5mm.

Kontroll volumi.

Frekuenca: 100Hz-20K Hz

Te pershtatshem per laptop, kompjuter.

Permasat e 1 boksi: 200 x 110 x 120mm

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Fuqia ne Watt: Fuqia 14W
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe Jack