Bokse Genius 2.0 Wood SP-HF800A

Shëno vlerësimin tënd

Bokse Genius 2.0 Wood SP-HF800A

Bokse Genius 2.0 Wood SP-HF800A

  • 1 vit garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0034

5 890 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Genius 2.0 Wood SP-HF800A

2 Bokse.

Fuqia totale: 20 W

Dizajn new retro me kase druri.

Cilesi shume e larte zeri.

Lidhje me fishe jack 3.5mm.

Kontroll volumi.

Frekuenca: 80Hz-20K Hz

Te pershtatshem per laptop, kompjuter.

Permasat e 1 boksi: 95.4 x 218.6 x 162mm

  • Specifikimet
  • Garancia: 1 vit
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Fuqia: Fuqia 20W
  • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe Jack