Bokse Genius 2.1 SWG 1250

Shëno vlerësimin tënd

Bokse Genius 2.1 SWG 1250

Bokse Genius 2.1 SWG 1250

IT0029

9 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Genius 2.1 SWG 1250

Bokse me subwoofer.

Fuqia totale: 38 W

Dizajn modern me karakter gaming.

Cilesi shume e larte zeri.

Lidhje ballore tek Kontrolleri per mikrofon dhe kufje.

Kontroller volumi.

Amplifikator.

2 Bokse.

Frekuenca: 58Hz-20K Hz

Ideale per PC.

Permasat e nje boksi 112 x 140 x 99mm

Subwoofer 230 x 140 x 99mm

Kontroller 60 x 170 x 154 mm