Bokse Genius 2.1 SWG 3000

Shëno vlerësimin tënd

Bokse Genius 2.1 SWG 3000

Bokse Genius 2.1 SWG 3000

 • 1 vit garanci
 • Garanci ne cilesi

IT0027

13 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Genius 2.1 SWG 3000

Bokse me subwoofer.

Fuqia totale: 70 W

Dizajn modern me karakter gaming.

Cilesi shume e larte zeri.

Lidhje ballore tek Kontrolleri per mikrofon dhe kufje.

Kontroller volumi.

Amblifikator.

2 Bokse.

Frekuenca: 35Hz-20K Hz

Ideale per PC.

Permasat e nje boksi 99 x 143 x 115mm

Subwoofer 230 x 215 x 314mm

Kontroller 60 x 170 x 154 mm

 • Specifikimet
 • Marka: Genius
 • Garancia: 1 vit
 • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
 • Fuqia: Fuqia 70 W
 • Lidhja me pajisjen: Lidhje me fishe Jack
 • Karakteristikat e Boksit: Bokse me Subwoofer
 • Kanalet: 2.1
 • Fuqia ne Watt: 70W