Bokse Genius 2.1 Wood

IT0026

6 490 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Genius 2.1 Wood

Bokse me subwoofer.

Fuqia totale: 32 W

Dizajn retro me kase druri.

Cilesi shume e larte zeri.

Lidhje me fishe jack 3.5mm.

Kontroll volumi.

Frekuenca: 65Hz-20K Hz

I pershtatshem per MP3, laptop, kompjuter.

Permasat e nje boksi 69 x 146 x 86mm

Subwoofer 255 x 189.5 x 154.5mm