Bokse Genius 5.1 26W RMS

Shëno vlerësimin tënd

Bokse Genius 5.1 26W RMS

Bokse Genius 5.1 26W RMS

  • 6 muaj garanci
  • Garanci ne cilesi

IT0234

6 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Bokse Genius 5.1 26W RMS

Bokse me subwoofer.

Fuqia totale: 26 W

Dizajn modern me kase druri.

Lidhje me fishe jack 3.5mm.

Kontroll volumi.

Frekuenca: 170Hz-20K Hz

I pershtatshem per Windows dhe Mac.

Subwoofer: 14.5W

Bokset: 2.3 W x 5

  • Specifikimet
  • Marka: Genius
  • Garancia: 6 muaj
  • Garanci ne cilesi: Garanci ne cilesi
  • Karakteristikat e Boksit: Bokse me Subwoofer
  • Kanalet: 5.1
  • Fuqia ne Watt: 26W