Soundbar TV Speaker Maxell MXSB-250

Shëno vlerësimin tënd

Soundbar TV Speaker Maxell MXSB-250

Soundbar TV Speaker Maxell MXSB-250

ALB0136

11 690 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Soundbar TV Speaker Maxell MXSB-250

Soundbar, ju mundeson te degjoni cdo detaj teksa po shikoni programet apo filmat tuaj te preferuar, madje edhe teksa po luani.

Sistemi i zerit 2.1 channel Soundbar.

30W Woofer

2 x 10W bokse ballore.

2 x Analogue Inputs (RCA, AUX).

Butona me prekje

Telekomande per kontroll nga larg, me kend veprimi 30o,duke ju mundesuar qe ju ta komandoni Sounbar ne komoditetin e divanit tuaj.

Ka nje madhesi perfekte, keshtuqe eshte ideale Living Room, dhomat e gjumit si dhe ne zyra.