TV Soundbar Bluetooth Maxell SB3000

Shëno vlerësimin tënd

TV Soundbar Bluetooth Maxell SB3000

TV Soundbar Bluetooth Maxell SB3000

ALB0209

20 190 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Kujdes: Artikulli i fundit ne stok!

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

TV Soundbar Maxell SB3000

Mos kerkoni me shume se kaq, per nje sistem te kompletuar argetimi ne shtepi. 

Ky soundbar ju lejon qe te degjoni cdo detaj te vogel kur shikoni filmat apo programet tuaja te preferuara. 

I kompletuar me sistemin surround sound dhe 2 bokse ma nga 30W do ju japi nje performance unike.

Dual woofers me nje design te holle, nuk ze shume hapsire, dhe i jep hijeshi ambjentit tuaj. 

Ka funksion bluetooth dhe porte USB per te karikuar telefonat smartphone. 

Butona me prekje dhe telekomande per tu kontrolluar nga larg.

Ideal per te mbajtur siper TV deri ne 80 kg.

Ngjyra e zeze.