HDD Seagate Maxtor M3 500GB 2.5" USB 3.0 i Jashtem

  • 1 vit garanci

21544

7 790 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Hard disk i jashtem HDD me memorie 500 GB.

I markes Maxtor me ngjyre te zeze.

Me USB 3.0 dhe performance shume te larte leximi te te dhenave.

Se bashku me diskun vjen edhe fisha e USB-3.0

Mbani si kujtim te gjitha fotot dhe videot apo dokumentet tuaja me te rendesishme te arkivuara ne nje vend te vecante pa u shqetesuar per hapesiren

Permasat 12 x 8 x 2 cm.

  • Specifikimet
  • Marka: Seagate
  • Garancia: 1 vit
  • Hard Disk: Hard Disk 500 GB
  • Hard Disk: I jashtem
  • HDD/SSD: HDD (Hard Disk Drive)