Hard Disk i Jashtem HDD 3.0 Intenso 1TB Black/White

  • 1 vit garanci

9427

10 990 Lekë

Opsionet ne dispozicion

Tirane
Pa pageseVjen brenda 24 oreve
Qytete te tjera
250 lekeVjen brenda 48 oreve
Kosove
7,1 euroVjen brenda 72 oreve
Transport i shpejte
kudo ne Shqiperi dhe Kosove
Paguaj Kesh
kur merr mallin
Ktheje brenda 48 oreve
nese nuk te pelqen

Pershkrimi

Hard Disk i Jashtem HDD 3.0 Intenso 1TB Black/White
HDD me kapacitet 1 TB.
Porta USB 3.0
Kase solide dhe elegante.
Permasa 2.5".
Modeli Intenso Memory Case.
Pershtatet per Windows dhe Mac.
Ngjyra e Zeze, e Bardhe dhe Alumin i zi.

  • Specifikimet
  • Marka: Intenso
  • Garancia: 1 vit
  • Hard Disk: I jashtem
  • Tipi i Hard Diskut: USB 3.0
  • Kapaciteti i Hard Diskut: 800GB-1.5TB
  • HDD/SSD: HDD (Hard Disk Drive)