Card Micro SDHC 8 gb Class 10 Intenso Me Adaptor Card

22673

1 290 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Card Micro SDHC 8 gb Class 10 Intenso me Adaptor Card

Me kapacitet 8GB dhe class 10 e markes Intenso. Adaptori mund tju lejoje te vendosni kartat SD ne cdo paisje

Projektuar per smartphonet Android dhe tableta.

Shpejtesia e leximit 20MB/s dhe shkrimit 12Mb/s. F

Transferoni dhe lexoni te dhenat tuaja shpejt dhe thjeshte

Marka Intenso
Kapaciteti 8 GB
Shpejtesia e Shkrimit 12 Mb/S
Shpejtesi Leximi 20 Mb/S
Rezolucioni Full HD

Më shumë informacion

Card Micro SDHC 8 gb Class 10 Intenso me Adaptor Card

Me kapacitet 8GB dhe class 10 e markes Intenso. Adaptori mund tju lejoje te vendosni kartat SD ne cdo paisje

Projektuar per smartphonet Android dhe tableta.

Shpejtesia e leximit 20MB/s dhe shkrimit 12Mb/s. F

Transferoni dhe lexoni te dhenat tuaja shpejt dhe thjeshte

Fleta e të dhënave

Marka Intenso
Kapaciteti 8 GB
Shpejtesia e Shkrimit 12 Mb/S
Shpejtesi Leximi 20 Mb/S
Rezolucioni Full HD

28 produkte te tjere ne te njejten kategori: