I Ri! Cmim i reduktuar! Card Ultra Android Microsdhc 16 gb+Adapter DSD+Memory Zone App 100MB/S Class 10 UHS-I

Card Ultra Android Microsdhc 16 gb+Adapter DSD+Memory Zone App 100MB/S Class 10 UHS-I

22669

1 690 Lekë

1 890 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Karte memorie Sandisk Ultra microSDHC + Adaptor DSD.

Me kapacitet 16GB dhe class 10. Adaptori mund tju lejoje te vendosni kartat SD ne cdo paisje

Projektuar per smartphonet Android dhe tableta.

Shpejtesia e leximit dhe shkrimit 100Mb/s. Full HD

Transferoni dhe lexoni te dhenat tuaja me nje shpejtesi dhe cilesi maksimale

Kjo e bën karten ideale për regjistrimin e aventurave në natyrë, udhëtime në fundjavë, apo cdo aventure tjeter

Marka SanDisk
Kapaciteti 16 GB
Shpejtesia e Shkrimit 100 Mb/S
Shpejtesi Leximi 100 Mb/S
Rezolucioni Full HD

Më shumë informacion

Karte memorie Sandisk Ultra microSDHC + Adaptor DSD.

Me kapacitet 16GB dhe class 10. Adaptori mund tju lejoje te vendosni kartat SD ne cdo paisje

Projektuar per smartphonet Android dhe tableta.

Shpejtesia e leximit dhe shkrimit 100Mb/s. Full HD

Transferoni dhe lexoni te dhenat tuaja me nje shpejtesi dhe cilesi maksimale

Kjo e bën karten ideale për regjistrimin e aventurave në natyrë, udhëtime në fundjavë, apo cdo aventure tjeter

Fleta e të dhënave

Marka SanDisk
Kapaciteti 16 GB
Shpejtesia e Shkrimit 100 Mb/S
Shpejtesi Leximi 100 Mb/S
Rezolucioni Full HD

28 produkte te tjere ne te njejten kategori: