Card Ultra SDHC 16 gb Sandisk,80mb/S Class 10 UHS-I

22672

1 690 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Karte memorie Sandisk Ultra SDHC / SDXC UHS-I

Me kapacitet 16GB dhe class 10

E projektuar per kamerat dhe regjistrimin e aventurave në natyrë, udhëtime në fundjavë, apo cdo aventure tjeter

Shpejtesia e leximit dhe shkrimit 80Mb/s. Per imazhe cilesore Full HD

Transferoni dhe lexoni te dhenat tuaja me nje shpejtesi dhe cilesi maksimale

  

Marka SanDisk
Rezolucioni 1080 p
Kapaciteti 64 GB
Shpejtesia e Shkrimit 80 Mb/S
Shpejtesi Leximi 80 Mb/S
Rezolucioni Full HD

Më shumë informacion

Karte memorie Sandisk Ultra SDHC / SDXC UHS-I

Me kapacitet 16GB dhe class 10

E projektuar per kamerat dhe regjistrimin e aventurave në natyrë, udhëtime në fundjavë, apo cdo aventure tjeter

Shpejtesia e leximit dhe shkrimit 80Mb/s. Per imazhe cilesore Full HD

Transferoni dhe lexoni te dhenat tuaja me nje shpejtesi dhe cilesi maksimale

  

Fleta e të dhënave

Marka SanDisk
Rezolucioni 1080 p
Kapaciteti 64 GB
Shpejtesia e Shkrimit 80 Mb/S
Shpejtesi Leximi 80 Mb/S
Rezolucioni Full HD

28 produkte te tjere ne te njejten kategori: