I Ri! Cmim i reduktuar! Card Ultra SDHC 64 gb Sandisk, 80 mb/S Class 10 UHS-I

Card Ultra SDHC 64 gb Sandisk, 80 mb/S Class 10 UHS-I

22674

5 190 Lekë

5 590 Lekë

Add to wishlist

Transport i shpejtë

Kudo në Shqipëri dhe Kosovë

Paguaj Kesh

Kur merr mallin

Ktheje brenda 48 orëve

Nëse nuk të pëlqen

Karte memorie Sandisk Ultra SDHC / SDXC UHS-I

Me kapacitet 64GB dhe class 10

E projektuar per kamerat dhe regjistrimin e aventurave në natyrë, udhëtime në fundjavë, apo cdo aventure tjeter

Shpejtesia e leximit dhe shkrimit 80Mb/s. Per imazhe cilesore Full HD nga 16GB ne 128GB

Transferoni dhe lexoni te dhenat tuaja me nje shpejtesi dhe cilesi maksimale

Marka Sandisk
Kapaciteti 64 GB
Shpejtesia e Shkrimit 80Mb/s
Shpejtesi Leximi 80Mb/s
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

Më shumë informacion

Karte memorie Sandisk Ultra SDHC / SDXC UHS-I

Me kapacitet 64GB dhe class 10

E projektuar per kamerat dhe regjistrimin e aventurave në natyrë, udhëtime në fundjavë, apo cdo aventure tjeter

Shpejtesia e leximit dhe shkrimit 80Mb/s. Per imazhe cilesore Full HD nga 16GB ne 128GB

Transferoni dhe lexoni te dhenat tuaja me nje shpejtesi dhe cilesi maksimale

Fleta e të dhënave

Marka Sandisk
Kapaciteti 64 GB
Shpejtesia e Shkrimit 80Mb/s
Shpejtesi Leximi 80Mb/s
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full-HD)

28 produkte te tjere ne te njejten kategori: